معرفی وبلاگ
متولد فروردین 1371 دانشجوی برق کنترل هستم. این وبلاگ دلنوشته های منه. سعی می کنم از خودم شرمنده نباشم
طراح قالب
Tebyan

 

یایت ه   یاد موقعیت ها بخیر که، که در آن به فکر موقعیت نبودیم، یاد جبهه ها به خیر که مدینه اهل البلا بود، یاد قرارگاه ها بخیر که بیقراری می آورد، یاد پادگان ها بخیر که صبحگاه حضور در آن برپا بود، عشق پرورش می داد و بازوی اخلاص را ورزیده می کرد.

یاد ایستگاه صلواتی بخیر که استراحتگاه ملائک بود، یاد خودروهایی بخیر که انبوهی دل را سوار می کرد و از جاده های "صراط" و از میان "دوزخ" آتش به مقصد می رساند، یاد جبهه هایی بخیر که راه جاودانگی را مشخص می کرد.
یاد سنگرها بخیر که مفصل ترین میهمانی اشک و خلوص را بدون خرج های کلان تربیت می داد، یاد خاک ریزها بخیر که گودالهای لغزش را صاف می کرد، یاد حسینیه ها بخیر که شاهد قدوم اهل بیت (ع) بود، یاد سنگرهای استراحت بخیر که شبها در آن آسایش، زمین می خورد، می گریخت. یاد سنگرهای نگهبانی بخیر که آخرین آشیان پرستو ها بود.

یاد بستان بخیر که مزرعه عشق بود، یاد سوسنگرد بخیر که آنهمه شقایق در دل می کاشت، یاد آبادان بخیر که از ویرانی دل جلوگیری میکرد، یاد خرمشهر بخیر که شهرداران آسمان به زیبا سازی اش پرداختند، یاد اروند رود بخیر که هزاران دل در آن آبتنی کردند. یاد شلمچه بخیر که به زیبایی آکواریم پایان می داد. یاد جزیره مجنون بخیر که شاهد جنون عشق بود، یاد جزیره سهیل بخیر که ستاره های زمین را به عروج فرستاد.

یاد ام القصر بخیر که اهالی "ویلا" را هرگز به خود ندیده، یاد فاو بخیر که وفا و تعهد بندگی را می آموخت، یاد هورالعظیم بخیر که عظمت را محک می زد.

یا خور عبدا... بخیر که میزان بندگی را برملا می کرد. یاد مهربانی مهران بخیر، یاد کله قندی بخیر که شیرینی جهاد تعارف می کرد. یاد قلاویزان بخیر که نردبان عروج بود. یاد رضاآباد بخیر  که پر از خشنودی خدا بود. یاد چمگوله بخیر که برای شهادت، قلبها را مرتب چنگ می زد. یاد شاخ شمیران بخیر که شاخ غرور دشمن را چند بار شکست، یاد دربند یخان بخیر که به عاقبت جویان دربند راه نمی داد.
یاد سید صادق بخیر که بزرگی و شجاعت می آموخت. یاد جبهه بخیر که نسیم حضور پراکنده می کرد. یاد هوای جبهه بخیر که همه اش اکسیژن پاکی بود. یاد عملیات ها بخیر که هریک صحنه نقش آفرینی امامی بود. یاد نقشه ها بخیر که فلش های خدا یابی روی آن رسم می شد. یاد قطب نما بخیر که روی مقصد اصلی انسان دست می گذاشت. یاد بیسیم بخیر که رابطه ما بود و آسمان.

یاد معبر بخیر که راه عبور از مرز خاک بود. یاد کانالها بخیر که گنداب خودنمایی در آن جریان نداشت، یاد سیم خاردار بخیر که پشت آن، خار سیم زر در آرزو نمی رویید. یاد منوّر ها بخیر که به دیدار چهره های نورانی می آمدند و سرانجام از شدت حسادت چراخ عمرشان خاموش می شد و آخرین پوست خود را می انداختند.

یاد مین بخیر که سکّوی پرواز بود. یاد گلوله ها بخیر که قاصد وصال بودند. یاد خمپاره بخیر که پیمانه وصل همراه داشت. یاد لباسهایی بخیر که از بس عزیز بودند خدا زمین را به رنگ انها آفرید. یاد فانوسقه هایی بخیر که کمرهای زرّین جهادگران را محکم می کرد و حلقه های اسرت دنیا را نه یکی پس از دیگری که همه را در هم می گسست. یاد قمقمه هایی بخیر که آب حیات از آنها می جوشید و پایانی نداشت.

یاد پیراهن خاکی بسیج بخیر که نگهبان دنیایی از معنی بود. یاد پیشانی بند بخیر که آفتابی از نورانیت پشت خود پنهان می کرد تا خورشید دربرابرش روزی یکبار روی تابیدن بیابد. یاد چفیه بخیر که علامت زهد بود و برآورده بسیاری از نیازها بود. یاد کوله پشتی بخیر که توشه آخرت در آن گرد آمده بود. یاد پلاک بخیر که شماره پرواز بود. یاد فهمیده ها بخیر که قبل از تکلیف تشییع می رفتند. یاد عاشقانی بخیر که پیش از بلوغ رسیدند. یاد غنچه هایی بخیر که قبل از شکفتن لبخند زدند، پرپر شدند و در دامن خدا ریختند. یاد بسیجی بخیر که ضریب اخلاص بود. یاد تخریبچی بخیر که حصارهای دنیا را فروریخت. یاد غواصانی بخیر که از قعر آبها مروارید وصل را به تور انداختند.

یاد کمربندهایی بخیر که به ابوالفضل العباس علیه السلام پیوستند.

یاد پاهایی بخیر که قبل از مرگ به بهشت قدم می گذاشتند، یاد چشمهایی که رفتند و بصیرت را به ارمغان آوردند بخیر. یاد بدنهایی که بی سر به خاک سرگذاشتند بخیر، یاد پیکرهایی که پودر شدند و ذره ذره به ابدیت پیوستند بخیر، یاد جنازه هایی که هرگز تشییع نشدند و در خلسه سکوت، همصحبت نیزار شدند، بخیر ...

یاد شهید " حاج سید مرتضی آوینی"، "احمد دهقان"، "احمد پور"، "برادران صابری"، "تشت زر" و ... بخیر که ثابت کردند جنگ تمام نشده است و خاکریز ها فراتر رفته اند


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 25571
تعداد نوشته ها : 76
تعداد نظرات : 0
//////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////

///////////////////////////////////// /////////////////////////////////////

With GoStats, your webstats are so easy to use. //////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////
Rss